Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентують книгу листів до Олекси Ізарського

У Полтаві презентують книгу листів до Олекси Ізарського

20 січня о 14.00 год. у літературній вітальні (2-й пов.) Полтавської обласної універсальної бібліотеки імені І.П. Котляревського відбудеться презентація книги «До вас я маю особливу симпатію… Листи Григорія Костюка до Олекси Ізарського» (автор-упорядник Олександр Ротач).

До збірки увійшов 91 лист видатного вченого-літературознавця Г. Костюка до відомого письменника, уродженця Полтавщини Олекси Ізарського (О. Мальченка) періоду від січня 1955 р. до грудня 1995 р., які друкуються вперше. Науковий апарат збірки складають вступна стаття «Цінне джерело з історії українського літературного життя на еміграції: (з епістолярного архіву Олекси Ізарського), примітки до листів, алфавітні покажчики імен і географічних назв».

Автор-упорядник, полтавський краєзнавець Олександр Ротач присвятив книгу відзначенню 95-літнього ювілею від дня народження свого батька – відомого українського поета і літературознавця Петра Ротача.

Книга надрукована у полтавському видавництві «Дивосвіт» за кошти обласного бюджету згідно з Планом випуску соціально значущих видань на 2019 рік.

Система Orphus