Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві планують запустити байкшерінг

У Полтаві планують запустити байкшерінг

21 січня в Інституті розвитку міста у Полтаві відбулось чергове засідання робочої групи з розвитку велоінфраструктури.

На засіданні обговорювали низку питань:

• визначення проектанта щодо розробки організації дорожнього руху на пілотних вулицях, а саме по вул. Яківчанській, вул. Героїв АТО, вул. Героїв Сталінграда та вул. 23 Вересня;
• встановлення велосипедних парковок на території комунальних організацій Полтави та закупівлі велосипедів для потреб Полтавської міської ради, виконкому міської ради та її структурних підрозділів;
• написання цільової програми щодо розвитку велосипедної інфраструктури та інше.

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що у Полтаві планують запустити байкшерінг. Наразі необхідно вирішити юридичні моменти.

“Також просунулись у питаннях байкшерінгу. Компанія Nextbike надає такі послуги вже в кількох українських містах, що робить дуже зручною зокрема туристичну інфраструктуру міст та підвищує мобільність мешканців міста. Наразі потрібно вирішити низку юридично-бюрократичних моментів. Після закінчення паперової роботи отримаємо сервіс європейського рівня” , – йдеться у повідомленні.

За словами Олександра Шамоти, дизайн велопаркувальних майданчиків члени робочої групи найімовірніше запропонують розробити полтавцям.

Довідково. Байкшерінг – це система міського прокату велосипеду, яка передбачає альтернативу міському громадському транспорту та пропонує обирати велосипед для переміщення на невеликі дистанції містом.

Система Orphus