Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві підбили підсумки регуляторної діяльності за 2019 рік

У Полтаві підбили підсумки регуляторної діяльності за 2019 рік

Днями у приміщенні Центру надання адміністративних послуг відбулася робоча нарада щодо здійснення регуляторної діяльності за 2019 рік.

Під час наради провели аналіз реалізованої регуляторної діяльності Полтавською міською радою та виконавчим комітетом за 2019 рік, а також обговорили проблемні питання, які виникають у процесі прийняття регуляторних актів, зокрема при розробленні аналізу регуляторного впливу та М-Тест, повідомляють у міській раді.

За словами заступника начальника управління адміністративних послуг міської ради Олександра Болвановича, протягом 2019 року реалізація державної регуляторної політики виконавчим комітетом та Полтавською міською радою проводилась з дотриманням вимог, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з урахуванням положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1151, якою затверджено нову Методику проведення аналізу впливу регуляторного акту.

У зв’язку з необхідністю, обумовленою постійними змінами законодавства, яке регулює різні сфери господарювання, протягом 2019 року до Планів діяльності з підготовки проектів регуляторних актів вносились зміни та доповнення, які затверджувались відповідними рішеннями виконавчого комітету та міської ради.

Всього на 2019 рік було заплановано розробку та прийняття 13 рішень міської ради та 6 рішень виконавчого комітету.

Протягом 2019 року на сесіях Полтавської міської ради було прийнято 7 регуляторних актів, на засіданнях виконкому – 5 регуляторних актів.

Зокрема, прийняті регуляторні акти стосувались встановлення місцевих податків і зборів, тарифів на перевезення пасажирів міським пасажирським транспортом, тарифів на ритуальні послуги, встановлення обмеження продажу алкогольних напоїв у нічний час, впорядкування режимів роботи закладів обслуговування в м. Полтава.

Так, на офіційному сайті Полтавської міської ради забезпечено функціонування окремої сторінки «Регуляторна діяльність», у якій у 2019 році було створено два нових електронних підрозділи – попередні оголошення та проекти регуляторних актів.

Крім того, інформація про регуляторну діяльність у 2019 році розміщена на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг, який на сьогодні виконує функції Єдиного державного порталу адміністративних послуг.

Рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради від 09.12.2019 року № 278 затверджено План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконавчого комітету Полтавської міської ради на 2020 рік. Ці рішення розміщено на офіційному сайті Полтавської міської ради в терміни, передбачені Законом.

Наразі фахівці управління розробляють план-графік проведення заходів з відстеження результативності прийнятих виконавчим комітетом та Полтавською міською радою регуляторних актів на 2020 рік.

Система Orphus Поделиться на fb