Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Полтаві перевірили один з популярних продуктових супермаркетів

У Полтаві перевірили один з популярних продуктових супермаркетів

Фахівці Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області провели планову перевірку магазину «Фуршет»,  що розташований в ТРЦ «Конкорд» (м. Полтава по вул. Європейській, 60А), на предмет дотримання вимог законодавства про захист прав споживачів.

Про це повідомляє ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

В ході проведеної перевірки встановлено:

  • реалізація продукції та її попереднє фасування в даному магазині здійснювалось з використанням вагів, що не проходили періодичної повірки у встановленому законодавством порядку. До речі, контрольні ваги, що розміщені на виході з магазину з метою забезпечення права споживачів на перевірку правильності розрахунків також не були повіреними;
  • під час контрольного переважування продукції невідповідність фактичній вазі (тобто факт обважування) встановлено по 7 позиціям з 12 перевірених, що складає понад 50% з обраних для контрольної перевірки товарів;
  • реалізацію продукції невідомого походження, тобто така продукція не мала обов’язкового маркування, а саме не містила інформації про назву та місцезнаходження її виробника та дату виготовлення;
  • реалізацію продукції термін придатності якої минув.

За результатами перевірки підприємству видано припис про усунення порушень з метою забезпечення реалізації прав споживачів.

Зважаючи на вищевикладені обставини нагадуємо Вам, що при виборі товарів повсякденного вжитку для власного споживання, не варто розраховувати виключно на сумлінність працівників магазинів.

Обов’язково ознайомтесь з інформацією на етикетці чи у супровідній документації, перевіряйте терміни придатності обраних Вами товарів. В разі виникнення сумнівів щодо належної якості чи походження обраної Вами продукції радимо утриматись від її придбання.

Реалізація продукції на якій виробником не зазначено дату виготовлення та термін її придатності, а також продукції термін придатності якої закінчився чинним законодавством України ЗАБОРОНЕНО!

 

 

ФОТО:freepik

Система Orphus