Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві перевіряють транспортні засоби, які претендують на громадські перевезення

У Полтаві перевіряють транспортні засоби, які претендують на громадські перевезення

КП «Центральна диспетчерська служба міських пасажирських перевезень» Полтавської міської ради спільно з представниками Укртрансбезпеки, Патрульної поліції та представниками громадськості продовжують оглядати транспортні засоби, заявлені на конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування.

Так, члени конкурсного комітету уже перевірили транспортні засоби КП «Полтаваелектроавтотранс», ТОВ «Віраж-В», ПП «Норд-Ост», ТОВ «Євробус Полтава», ТОВ «Люкс-Полтава 2009», ТОВ «ТК Експрес Лайн» та ФОП Данік В.В. Саме ці перевізники подали документи на участь у конкурсі.

Про це повідомили у Полтавській міськраді.

За словами заступника начальника відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку Сергія Шпака, на даний час перевірили 83 одиниці транспорту. Залишилося оглянути ще 27 транспортних засобів.

— Ця перевірка здійснюється для того, аби реально побачити, який стан транспорту, на якому перевізники готові здійснювати перевезення пасажирів у нашому місті. Наше завдання перевірити наявність документів у водія, технічне оснащення транспортного засобу, його зовнішній вигляд, засоби безпеки, — зауважив Сергій Шпак.

У результаті перевірки, працівники Патрульної поліції виявили, що в аптечках та вогнегасниках, які знаходяться у транспортних засобах, закінчився термін придатності. Деякі аптечки недоукомплектовані. А також є транспорт, у якому менша кількість місць для сидіння, ніж передбачена заводом виготовлення. Тож перевізникам були надані приписи, аби вони встигли усунути усі недоліки своєї техніки до кінця перевірки, яка триватиме до 22 січня.

Нагадаємо, що традиційний конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, оголошений виконавчим комітетом Полтавської міської ради, відбудеться 29 січня 2020 року.

Система Orphus