Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві наводять лад із МАФами

У Полтаві наводять лад із МАФами

28 січня у приміщенні Полтавської міської ради відбулося засідання комісії з розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм, яку провела голова, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко.

На порядку денному – питання, що стосувалися розміщення нових стаціонарних тимчасових споруд та продовження дії договорів оренди раніше розміщених споруд, повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

“Ми продовжуємо системно наводити в Полтаві порядок з МАФами. Норми розміщення, стилі тимчасових споруд та архітектура змінюються, тому ми теж маємо крокувати у ногу із сьогоденням і відповідати сучасним українським та світовим тенденціям”, – наголосила Тетяна Юрченко.

Серед іншого, це стосується й МАФів на зупинках громадського транспорту. Вони вичерпали свій ресурс, адже є застарілими, не привабливо однотипними, частково чи повністю пошкодженими, не ефективними та з низьким рівнем безпеки для користувачів громадського транспорту. Натомість Тетяна Юрченко показала кращі зразки презентаційного та ефективного оформлення зупинок, які повинні мати захисні стовпчики, тактильні елементи та контрастні смуги для людей з порушенням зору.

Депутат міської ради Вадим Ямщиков зазначив, що питання розміщення тимчасових споруд потрібно детально вивчати, адже у місті зараз багато подібних споруд, що порушують правила розміщення та не відповідають чинним нормам.

“Ми намагаємося поки що не розміщувати нові стаціонарні споруди у Полтаві, тому що, на жаль, протягом 2015-2017 років ми надали досить багато дозволів, але значна частина з них мають різного характеру порушення. Тепер наше завдання — поступово навести лад в Полтаві”

Члени комісії розглянули понад 50 питань щодо розташування тимчасових споруд на території міста. Проте, не усі вони отримали дозволи комісії на продовження ведення своєї діяльності через порушення норм розміщення, невідповідність документації чи не неналежний зовнішній вигляд.

Система Orphus Поделиться на fb