Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У Новознам’янській ОТГ відкрили Центр безпеки

У Новознам’янській ОТГ відкрили Центр безпеки

28 січня відбулося урочисте відкриття Центру безпеки Новознам’янської ОТГ, де працюватиме місцева пожежна охорона.

Ця подія стала можливою завдяки перемозі в конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області в 2018 році.

На відкритті побували начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб, голова Кременчуцької районної ради Андрій Дрофа, виконуючий обов’язки голови Кременчуцької райдержадміністрації Олександр Тютюнник, заступник сільського голови Новознам’янської сільської ради Інна Куріцина та інші.

Створення та функціонування підрозділу місцевої пожежної охорони відбувається у рамках міжмуніципального співробітництва та завдяки перемозі розвиткових інвестиційних проектів Новознам’янської об’єднаної територіальної громади у обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області у 2018 та у 2019 роках.

Працівники МПО у цілодобовому режимі надаватимуть допомогу та ліквідовуватимуть пожежі на території Новознам’янської ОТГ, у склад якої входять села Нова Знам’янка, Майбородівка, Вільна Терешківка, Мирне та Писарщина.

Начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб вручив керівнику місцевої пожежної охорони ключі від пожежного автомобіля.

«Вітаю мешканців Новознам’янської громади з важливою подією. Надійний захист та ефективна протидія вогняній стихії дасть можливість у разі виникнення надзвичайної події мінімізувати наслідки та вчасно надати допомогу постраждалим»,- зауважив Володимир Салогуб.

 

 

 

Система Orphus Поделиться на fb