Ви тут:
децентралізація Медицина Полтавщина Суспільство 

У Нехворощанській ОТГ можна безкоштовно зробити загальний аналіз крові

У Нехворощанській ОТГ можна безкоштовно зробити загальний аналіз крові

У Нехворощанській об’єднаній територіальній громаді нещодавно з’явився автоматичний гематологічний аналізатор, який може загальний аналіз крові. У громаді встановили графік, коли можна безкоштовно зробити аналіз – щовівторка та щоп’ятниці з 9-ї до 10-ї години.

Про це стало відомо зі сторінки громади  у Фейсбук.

Як пояснила завідувачка амбулаторії Ольга Шевченко, такий графік довелося встановити з тієї причини, що від початку введення в дію аналізатора пацієнтів приходить не дуже багато, тоді як у технічній документації аналізатора вказано, що його не рекомендовано вмикати-вимикати дуже часто, так само як не рекомендовано залишати увімкненим без роботи на тривалий час.

Інакше виробники не гарантують його тривалий термін експлуатації.

“Отож ми змушені були встановити цей графік, аби за одним включенням аналізатора могли робити хоча б 10-15 аналізів. Апарат надто дорогий, щоб нехтувати правилами його експлуатації. Лише у невідкладних випадках ми можемо його запустити для одного-двох аналізів, але це повинно бути виключенням з правила. Коли щодня здаватимуть кров на аналіз щонайменше десять пацієнтів, то й аналізатор працюватиме щодня”, – прокоментувала Ольга Шевченко.

Система Orphus Поделиться на fb