Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відбудеться міський зліт юних науковців, техніків, винахідників та раціоналізаторів

У Кременчуці відбудеться міський зліт юних науковців, техніків, винахідників та раціоналізаторів

29 січня 2020 року о 10-00 у Кременчуцькому міському центрі позашкільної освіти ( вул. Софіївська, 69 а) відбудеться міський зліт юних науковців, техніків, винахідників та раціоналізаторів.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Програмою зльоту передбачено конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок, захист та виконання конкурсних теоретичних завдань у секціях:

Матеріалознавство, новітні матеріали, технології та обладнання у промисловості і сільському господарстві.
Транспортні системи та обладнання. Авіація і космонавтика.
Інформаційні та комунікаційні технології.
Охорона навколишнього середовища та енергозбереження.
Науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність у машинобудуванні.

До участі у зльоті запрошуються юні винахідники – учні загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїв, гімназій, клубів і гуртків за місцем проживання, які на момент проведення заходу не досягли 18 років.

Для участі в конкурсі-захисті учасники можуть подавати на розгляд оргкомітету науково-дослідницькі, винахідницькі та раціоналізаторські розробки у вигляді:

діючих моделей механізмів, машин, приладів і пристроїв; стендів, фотоальбомів, фотографій, малюнків, плакатів, відеофільмів, мультимедійних презентацій; описів, креслень та рефератів конструкторських розробок тощо.

Попередні заявки на участь у конкурсі подаються не пізніше, як за 3 дні до початку зльоту, за адресою: 39600 м. Кременчук, вул. Софіївська 69а, КМЦПО, тел. 097-56-49-201.

 

Система Orphus Поделиться на fb