Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці в перший день Нового року народилося 4 дівчаток

У Кременчуці в перший день Нового року народилося 4 дівчаток

2 січня, в перший робочий день Нового 2020 року, міський голова Віталій Малецький привітав родини, в яких 1 січня народилися діти в Міському пологовому будинку та пологовому відділенні лікарні «Правобережна».

У цих закладах охорони здоров’я Кременчука 1 січня 2020 року народилося 4 дівчинки. Перша маленька кременчужанка побачила світ у Міському пологовому будинку о 00:20. Батьки подарували їй чудове ім’я Злата. Друга дівчинка народилася о 12:30, третя – о 23:45. У пологовому відділенні лікарні «Правобережна» в святковий перший день Нового року теж народилася дівчинка. Вона з’явилася на світ о 16:55.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, міський голова Кременчука Віталій Малецький особисто поздоровив жінок із важливою та приємною подією, якою для кожної родини є народження дитини. Він висловив побажання молодим батькам, щоб їх малюки росли здоровими та щасливими, а їх сім`ї мали всілякі життєві блага.

У подарунок від міської влади дві жінки, які народили першими в Міському пологовому будинку та пологовому будинку лікарні «Правобережна», отримали грошовий сертифікат для придбання дитячих речей та засобів догляду на суму 6 тисяч гривень, решта молодих матусь – сертифікати на 4 тисячі гривень.

 

Система Orphus