Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці поступово відновлюють і реконструюють систему вуличного освітлення

У Кременчуці поступово відновлюють і реконструюють систему вуличного освітлення

Використовуючи сприятливі погодні умови, наразі працівники КП «Міськсвітло» проводять ремонт мереж вуличного освітлення з демонтажу повітряної мережі з метою заміни залізобетонних опор на вул. Миру.

Варто зазначити, що вже кілька років поспіль у Кременчуці тривають роботи з капітального ремонту та відновлення вуличного освітлення. Щороку  в бюджеті міста на  виконання заходів міської програми «Світло» передбачають кошти для проведення  заміни мереж та ліхтарів вуличного освітлення, ліквідацію обривів вуличної мережі, відновлення  роботи світлофорних об’єктів тощо, повідомляє пресслужба Кременчуцької міської ради.

Завдяки коштам міського бюджету, а також проекту корпорації «Нефко» щодо модернізації системи вуличного освітлення м. Кременчука у місті за кілька років проведено  великий обсяг робіт із  ремонту зовнішнього освітлення із застосуванням сучасних енергоефективних технологій, зокрема: на вул. Халаменюка, проспекті Лесі Українки, вул. Ціолковського, вул. Харківській, бульварі Автокразівському та інших.

 

Фото: Кременчуцька міська рада

Система Orphus Поделиться на fb