Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці оголосили конкурс вітальних листівок до дня Святого Валентина «Від щирого серця»

У Кременчуці оголосили конкурс вітальних листівок до дня Святого Валентина «Від щирого серця»

Управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради оголосило проведення з 8 січня по 14 лютого традиційного міського конкурсу вітальних листівок до дня Святого Валентина «Від щирого серця».

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, конкурс проводиться серед дітей трьох вікових груп, які навчаються в закладах загальної середньої освіти та позашкільних навчальних закладах міста. Підсумки конкурсу будуть підводитись серед таких вікових груп:

– діти та підлітки від 6 до 9 років;

– діти та підлітки від 10 до 14 років;

– діти та підлітки від 15 до 18 років.

Вимоги до конкурсних робіт: валентинка може бути виконана у будь-якій техніці образотворчого або декоративно-ужиткового мистецтва і містити привітальний текст. Текст може бути написаний віршами або прозою. Валентинка повинна бути естетично та художньо оформлена.

Інформація про автора оформлюється додатково і повинна містити у собі:

– прізвище, ім’я, по батькові, вік автора;

– назву учбового або позашкільного закладу, де навчається;

– домашню адресу та контактний телефон.

Нагородження: журі визначає переможців конкурсу (І-ІІІ місця відповідно у трьох вікових категоріях). Переможці конкурсу нагороджуються грамотами та подарунками. Роботи надсилати до 07 лютого 2020 року включно за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, 2, к. 114. Телефон для довідок: 73-12-83, 3-61-67, 098-839-11-61.

Підведення підсумків конкурсу: 14 лютого 2020 року.

Перейти до вмісту