Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці оголосили конкурс на право перевезення пасажирів на міських маршрутах

У Кременчуці оголосили конкурс на право перевезення пасажирів на міських маршрутах

Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області оголосив конкурс на право здійснення перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

У конкурсі на визначення пасажирського перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь претенденти, які мають ліцензію на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, на законних підставах використовують у достатній кількості транспорті засоби відповідного класу та відповідають вимогам статті 34 Закону України «Про автомобільний транспорт».

Про це йдеться на сайті Кременчуцької міської ради.

Автомобільні перевізники з кількістю транспортних засобів десять і більше зобов’язані організовувати підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів автомобільного транспорту, діяльність яких пов’язана з наданням послуг автомобільного транспорту, у термін один раз на п’ять років, а з питань безпеки перевезень, охорони праці та пожежної безпеки – у термін один раз на три роки в порядку, який визначає центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері транспорту.

Транспортні засоби, які претендент залучає до перевезень у м. Кременчуці, повинні відповідати вимогам безпеки, охорони праці, державним стандартам, мати відповідний сертифікат, бути зареєстрованими відповідно до законодавства, перебувати в належному технічному і санітарному стані.

Забороняється використання перевізниками автобусів, переобладнаних з вантажних транспортних засобів.

Також водії, які залучаються до перевезень пасажирів, повинні мати у посвідченні відкриту категорію «D», або «DE», бути застраховані згідно з законодавством.

Система Orphus