Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці на літній відпочинок та оздоровлення дітей виділили майже 10,6 млн грн

У Кременчуці на літній відпочинок та оздоровлення дітей виділили майже 10,6 млн грн

У Кременчуці вже розпочали прийом заяв до банку даних дітей, батьки яких бажають придбати путівку, скориставшись програмою здійснення часткового відшкодування частини вартості путівки у позаміські оздоровчі табори Полтавської області за рахунок міського і обласного бюджетів та банку даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. На даний час до банку даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, вже надійшло 388 заяв, 63 заяви подали батьки, які планують скористатися програмою часткового відшкодування частини вартості путівки у позаміські оздоровчі табори Полтавської області.

Про це повідомила заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова та зазначила, що цього року у Кременчуці на заходи з підготовки та проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей з міського бюджету виділено майже 10,6 млн грн, що більш ніж на 2 млн грн більше, ніж минулого року.

Як інформує Кременчуцька міськрада, перше засідання міського табу з оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2020 року у Кременчуці буде проведено у лютому місяці.

Система Orphus