Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці автопарк КАТП – 1628 поповнився новою сучасною спецтехнікою

У Кременчуці автопарк КАТП – 1628 поповнився новою сучасною спецтехнікою

У перші дні нового року КАТП – 1628 отримало приємний подарунок – автомобільний парк підприємства поповнився двома сучасними багатофункціональними автомобілями. Завдяки новітнім технологічним особливостям, додатковому навісному обладнанню ця спеціальна техніка може використовуватися комунальниками не лише на вивезенні сміття, а й на вирішенні інших комунальних завдань в залежності від погодних умов.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький підкреслив, що оновлення автопарку комунальної техніки Кременчука триває. Поступово нова комунальна техніка приходить на заміну старим автомобілям, замінює ручну працю на механізовану. Проєкт, в рамках якого для КП «КАТП – 1628» заплановано придбати 4 спецавтомобілі, реалізується на умовах співфінансування за рахунок коштів міського та обласного бюджетів.

Після проведення налагоджувальних робіт нові сміттєвози, які вже надійшли до нашого міста, будуть використовуватися за призначенням. А поставка ще 2 нових спецавтомобілів очікується до кінця першого півріччя поточного року. Нові спецавтомобілі, якими поповнився автопарк КАТП – 1628 є універсальним рішенням, яке використовуватиметься на користь благоустрою Кременчука.

Система Orphus