Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуцькому ЦНАП з’явились нові послуги

У Кременчуцькому ЦНАП з’явились нові послуги

З 15 січня послуги «Зміна способу отримання пільги на житлово-комунальні послуги на грошову готівкову форму» (послуги 58/59-24) можна замовити, користуючись усіма перевагами та сервісами Кременчуцького ЦНАП.

Суб’єктами надання послуг є управління соціального захисту населення Автозаводського та Крюківського районів, повідомляють у міській раді.

Законодавчим підґрунтям запровадження нових послуг стали Закон України «Про житлово-комунальні послуги» та Постанова Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року № 373 «Деякі питання надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі», якими затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Передбачається, що отримувачі пільг у грошовій формі зможуть використовувати на власний розсуд зекономлені в результаті ощадливого споживання послуг кошти. Такий підхід стане додатковим стимулом для підвищення енергоефективності у житлово-комунальній сфері.

Перелік пільгових категорій осіб, які мають право на пільги на житлово-комунальні послуги розміщено на сайті ЦНАП за посиланням: https://cnap-kremen.gov.ua/public/showall/758

Система Orphus