Ви тут:
Суспільство Україна 

У Краматорську презентували український фільм-казку “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке”

У Краматорську презентували український фільм-казку “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке”

На Донеччині за сприяння відділу цивільно-військового співробітництва Об’єднаного командного пункту ООС та Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва у Краматорську презентували фільм-казку “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке”.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

Кінострічка викликала неабияку зацікавленість серед жителів Краматорська, які стали її першими глядачами на Донбасі.

Фільм-казку знято на основі книги українського казкаря і сценариста Олександра Лірника. У сюжеті фантазійно поєднані ангели і чорти, рай і пекло, домовики і ворожки, а також підземелля, показуючи глядачеві розмаїту нечисть з давніх українських сказань та легенд. У цьому світі все балансує між світлом і темрявою. У казці герої потрапляють в часи Запорізької Січі – вольності українських козаків, які відчайдушно і сміливо захищати рідну Україну-Гетьманщину та не боялися ні чортів, ні смерті, були сміливими і мужніми.

“За задумом автора сценарію фільму Олександра Лірника, фільм-казка має виконувати важливу патріотичну роль, – не лише об’єднувати Україну, а й зшивати її у питаннях формування української національної ідентичності, насамперед на теренах Українського Донбасу”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus