Ви тут:
Медицина Освіта Полтавщина Суспільство 

У Хорольському районі закрили школу на карантин

У Хорольському районі закрили школу на карантин

У Хорольському та Диканському районах, протягом минулого тижня, зафіксовано найвижчі показники захворюваності на гострі респіраторні інфекції. Внаслідок чого у Хорольському районі закрили школу на карантин.

Загалом за тиждень в області на ГРІ захворіло 6 тисяч 7 людей, захворюваність зросла на 31% порівняно з попереднім тижнем.

Дітей захворіло 3884 (зростання на 65%), що складає 65% від усіх захворілих (питома вага звичайна для області), найбільш ураженою віковою групою залишаються діти 0 – 4 років.

Госпіталізовано 266 хворих, що складає 4,4% від кількості захворілих (показник стабільний).

“При вірусологічних дослідженнях визначена наявність РНК вірусів грипу тип A(H1)pdm09 у 2 хворих , A не субтипований у  однієї людини”, – йдеться у повідомленні  ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України».

Щеплення проти грипу в області продовжуються в усіх містах та районах, щеплено з початку сезону 10626 осіб, 0,76% населення області (показник більший ніж в Україні), однак вкрай недостатньо проводяться щеплення осіб з груп ризику. Щеплено груп ризику: особи з хронічними захворюваннями – 1509, особи віком понад 65 років – 627, особи, що перебувають у закладах тривалого догляду – 954, діти віком 6 міс – 5 років – 930, персонал медичних закладів – 2853, вагітні – 16. Найгірше проводяться щеплення в м. Миргороді, Миргородському, Решетилівському районах.

Система Orphus Поделиться на fb