Ви тут:
Культура Суспільство 

У Харкові влаштовують Всеукраїнський фестиваль вертепів

У Харкові влаштовують Всеукраїнський фестиваль вертепів

11-12 січня у Харкові відбудеться масштабна святкова феєрія – ІІІ Всеукраїнський фестиваль вертепів “ВЕРТЕП-ФЕСТ 2019”.

Глядачами Фестивалю стануть більше 10 тисяч людей.

11 січня, в перший день Фестивалю, відбудуться виступи колективів. З 13:00 до 15:00 вони гратимуть в парку ім. Горького. Також впродовж всього дня вертепні вистави проходитимуть в улюблених супермаркетах і торгових центрах міста “Французький бульвар”, “Караван”, “Рост”, “Класс”, “Сільпо”, “Восторг”, на соціальних локаціях, в бібліотеках.

12 січня відбудеться другий та основний день Фестивалю. Об 11:30 розпочнеться традиційна вертепна хода головною вулицею Харкова від майдану Свободи до парку ім. Горького.
О 12:15 гостей Фестивалю поєднає Міжнародна акція “Нова радість стала”, що вібудеться біля головної сцени у парку Горького.
А о 14:00 в приміщенні ХНАТОБ / СХІД OPERA розпочнуться запальні “Етновечорниці”, які цього разу відкриють свої двері для всіх бажаючих та завершать Вертеп-Фест.

Вертеп-Фест був започаткований у 2017 році, коли за ініціативою харківських пластунів Благодійний фонд “Харків з тобою” вперше організував проведення Всеукраїнського фестивалю вертепів напередодні Старого Нового року в Харкові. Два роки поспіль у фестивалі брали участь колядницькі гурти з Полтавщини – представники НСОУ “Пласт”.

Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду. Співорганізатори: Національна скаутська організація України Пласт, Українська Академія Лідерства, КУ “Харківський обласний центр молоді” та ін.

Система Orphus