Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Департаменті агропромислового розвитку ОДА визначилися з планами роботи на рік

У Департаменті агропромислового розвитку ОДА визначилися з планами роботи на рік

8 січня 2020 року під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького відбувся національний селектор, на якому підбили підсумки роботи за 2019 рік та визначили основні напрями співпраці регіонів і Міністерства в аграрному секторі на 2020 рік.

Цього року очікується доступне кредитування для малих та середніх сільгоспвиробників, буде продовжена компенсація вартості придбаної техніки вітчизняного виробництва, підтримка тваринництва, садівництва, дорадництва та кооперації. Вперше запроваджується дотування по сплаті ЄСВ для сімейних фермерських господарств. Зазнає змін система оподаткування. Буде створено фонд розвитку сільських територій. Посиляться вимоги і відповідальність за безпечність дитячого харчування та боротьба з фальсифікатами і порушеннями застосування пестицидів. Окрім цього, в області продовжиться впровадження обласної Програми підтримки аграрного сектору Полтавщини, Програми боротьби з амброзією та реалізація інструменту аграрних розписок, як додаткового ресурсу для аграріїв, залучення нових проектів технічної допомоги, повідомили в ОДА.

За результатами наради заступник голови облдержадміністрації Євгеній Греков окреслив цілі та завдання на 2020 рік, серед яких: збереження якості ґрунтів в області, інвентаризація земель водного фонду, ефективне використання земельних ресурсів та водних об’єктів.

Система Orphus