Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У 4 лікарні Полтави оновлюють медобладнання та готуються до чергового етапу реформи

У 4 лікарні Полтави оновлюють медобладнання та готуються до чергового етапу реформи

У 4 міській клінічній лікарні працює електронний запис. У талончику на прийом до обраного лікаря, окрім точного часу прийому, зазначають ще й інформацію про проходження флюорографії та онкоогляду.

Як розповів директор КП «4 міська клінічна лікарня ПМР» Леонід Куроєдов, у медзакладі пацієнти проходять курси пресотерапії, лазерної та ударно-хвильовою терапії, повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

Це та інше сучасне обладнання лікарня придбала, аби підготуватися до початку реформи на вторинному рівні. Тоді в медзакладах має бути обладнання для складних методів лікування та діагностики. Для пацієнтів лікування на ньому буде безкоштовним, а усі витрати медзакладам оплачуватиме НСЗУ.

“Усі послуги, які надають у лікарні, допомагають нашим пацієнтам бути здоровими. На сьогодні пацієнти, які відвідують лікарню, вдячні лікарям”, – зазначила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Нестуля.

Реформа спеціалізованої медичної допомоги на вторинному рівні запланована на квітень 2020 року. Полтавська влада допомагає своїм лікарням осучаснювати медичне обладнання.

Система Orphus