Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У 4 лікарні Полтави оновлюють медобладнання та готуються до чергового етапу реформи

У 4 лікарні Полтави оновлюють медобладнання та готуються до чергового етапу реформи

У 4 міській клінічній лікарні працює електронний запис. У талончику на прийом до обраного лікаря, окрім точного часу прийому, зазначають ще й інформацію про проходження флюорографії та онкоогляду.

Як розповів директор КП «4 міська клінічна лікарня ПМР» Леонід Куроєдов, у медзакладі пацієнти проходять курси пресотерапії, лазерної та ударно-хвильовою терапії, повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

Це та інше сучасне обладнання лікарня придбала, аби підготуватися до початку реформи на вторинному рівні. Тоді в медзакладах має бути обладнання для складних методів лікування та діагностики. Для пацієнтів лікування на ньому буде безкоштовним, а усі витрати медзакладам оплачуватиме НСЗУ.

“Усі послуги, які надають у лікарні, допомагають нашим пацієнтам бути здоровими. На сьогодні пацієнти, які відвідують лікарню, вдячні лікарям”, – зазначила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Нестуля.

Реформа спеціалізованої медичної допомоги на вторинному рівні запланована на квітень 2020 року. Полтавська влада допомагає своїм лікарням осучаснювати медичне обладнання.

Система Orphus Поделиться на fb