Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У 2020 році в Полтаві планують придбати 40 тролейбусів та 10 автобусів, – Шамота

У 2020 році в Полтаві планують придбати 40 тролейбусів та 10 автобусів, – Шамота

З 1 січня 2020 року на вулиці Полтави виїхали нові 11 автобусів. Вони працюють на маршрутах у віддалених мікрорайонах міста.

Нові автобуси є пільговими. Таким чином, пільговики можуть спокійно дістатись з районів до центру, оскільки автобуси працюють за графіком, пише на своїй сторінці у Фейсбук секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

“Сьогодні це Вакуленці – Критий ринок, Малобудищанський завод – Критий ринок, це Яківці, Івонченці, Рибці. Це додаткова техніка комунальна, яка нам дає можливість зв’язати Сади -2, Огнівку з центром. Уже запущений пільговий маршрут ОЦЕВУМ – Паровоз,  на якому можуть їздить люди пільгових категорій, і маршрут Огнівка – Центр, який кілька років був відсутній в графіку руху.  Також запустили автобус і до села Залізничників на Климівці. Це дасть можливість пільговикам спокійно за графіком дістатися з найвіддаленіших районів до центру та стовідсотково відновити всі наявні маршрути. Комунальний транспорт іде за графіком і надає можливість їздити абсолютно всім категоріям пільговиків безкоштовно, як це гарантувала держава”, – пише Олександр Шамота.

У 2020 році у Полтаві планують придбати 40 нових тролейбусів, їх поставку мають здійснити до вересня. Нагадаємо, 24 грудня 2019 року відбулося підписання договору про співпрацю між КП «Полтаваавтоелектротранс» та ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс».

А також запланували придбати 10 нових автобусів.

Читайте також: У Полтаві на 2020 рік заклали 20 млн на придбання нових автобусів, – Шамота

Система Orphus