Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Титуловані спортсмени Полтавщини проводять заняття з фізичної підготовки для співробітників Служби судової охорони

Титуловані спортсмени Полтавщини проводять заняття з фізичної підготовки для співробітників Служби судової охорони

У Полтаві, на базі місцевого спортивного комплексу, організували заняття з фізичної підготовки для співробітників Територіального управління Служби судової охорони.

Заняття проводили колеги-професіонали, серед яких майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, провідний спеціаліст відділу з професійної підготовки та підвищення кваліфікації старший лейтенант Служби судової охорони Геворг Геворгян та кандидат у майстри спорту з вільної та класичної боротьби, провідний інспектор медичної служби Аміль Бабаєв. Вони поділилися своїм досвідом і практичними навичками самозахисту, прийомами рукопашного бою та важливими порадами при відпрацюванні різних комбінацій та прийомів самозахисту, повідомляють у Полтавській ОДА.

Запрошена титулована гостя, чемпіонка України з легкоатлетичного п’ятиборства, майстер спорту з легкої атлетики Інна Синиця показала, як важливо технічно правильно стартувати з низького та високого стартів, аби якнайшвидше подолати 100-метрівку, і надала поради в подоланні 1000 метрів.

Такі заняття з фізичної підготовки у Територіальному управлінні Служби судової охорони у Полтавській області планують проводити регулярно, аби майстерність та фізична підготовленість співробітників була на найвищому рівні.

Система Orphus