Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Цьогоріч у Горішніх Плавнях планують завершити I етап модернізації міської котельні

Цьогоріч у Горішніх Плавнях планують завершити I етап модернізації міської котельні

27 січня на апаратній нараді у Горішньопланівській міській раді міський голова Дмитро Биков зазначив, що протягом І кварталу цього року планують завершити І етап модернізації центральної міської котельні по вул. Енергетиків, 31. Ця котельня забезпечує теплом і гарячою водою близько 85% будинків міста.

Проєкт реалізується в рамках співпраці з НЕФКО із залученням коштів міжнародних фінансових та екологічних фондів, міського бюджету, коштів КВП «Теплоенерго». Вартість проєкту понад 5 млн Євро, з яких 3 млн Євро залучено у виробництво.
Виконано реконструкцію приміщення й допоміжного обладнання. Для забезпечення міста теплом та гарячою водою в ході опалювального періоду ведуться роботи зі встановлення та підключення трьох сучасних газових водогрійних котлів Bosch потужністю 30 МВт кожний.
До котлів Bosch встановлено три нових сталевих димових труби висотою 30 м кожна, діаметром 1600 мм.У 2020-2021 роках планується виконання робіт із запуску 2 твердопаливних котлів, що будуть працювати на альтернативному паливі пелетах і постачати гарячу воду в міські будинки в міжопалювальний період.
ФОТО: Горішньоплавнівська міська рада
Система Orphus Поделиться на fb