Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

ТОВ «Алмаз-Полтава» сплатить місту більше мільйона гривень боргу за оренду землі під колишнім кінотеатром

У Полтавській міській раді під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Федія відбулося засідання комісії з вирішення питання стягнення заборгованості за користування земельною ділянкою ТОВ «Алмаз-Полтава». Це перше засідання по роботі з боржниками.

«Сподіваюся, найближчим часом наш бюджет поповниться задяки роботі, яку ми починаємо проводити з боржниками. Адже боржників у нас багато, загальна сума заборгованості за оренду земельних ділянок складає більше 40 млн грн», — зазначив Ігор Федій.

Начальник управління земельних ресурсів та земельного кадастру Юрій Трегубов поінформував, що площа земельної ділянки, де розташований об’єкт нерухомості, колишній кінотеатр «Алмаз» і яку ТОВ «Алмаз-Полтава» використовувало без відповідних документів, — 15 тис. 851 кв. м.

«За дорученням міськвиконкому ми здійснили розрахунок збитків, заподіяних територіальній громаді, і в результаті розрахунків визначено суму 1 млн 385 тис. 547 грн».

Сума розрахована за 3 останніх роки. Представники ТОВ «Алмаз-Полтава» погодилися сплатити відповідні кошти.

 

 

Сторони затвердили та підписали акт завданих збитків, який мають затвердити на наступному засіданні виконкому та схвалити на сесії міськради, яка відбудеться вже в лютому.

Система Orphus