Ви тут:
Суспільство Україна 

Теплий лютий та холодний березень: яка погода буде у найближчі місяці

Теплий лютий та холодний березень: яка погода буде у найближчі місяці

Погода в Україні в останні зимові місяці приємно здивує українців. Судячи з прогнозу деяких синоптичних ресурсів, друга половина січня та перша лютого продовжать тенденцію аномального зимового тепла в країні.

Про це пише РБК-Україна.

Синоптики Gismeteo в прогнозі на місяць не обіцяють морозів  з 1 лютого.  У цілому, за їх прогнозом, остання декада січня та перша половина лютого буде багата опадами – переважно дощами, оскільки температура у лютому буде далеко не “лютою”. На Полтавщині температура вночі сягатиме -10 до +7 градусів, вдень – від -4 до +12 градусів.

Втім, весна не порадує українців теплом. Такий прогноз дав відомий народний синоптик Леонід Горбань.

За словами експерта, жителів України чекають морози у березні, а останній місяць весни принесе засуху. Дощів, за словами синоптика, очікувати не варто. Це пов’язано не в останню чергу з тим, що за класифікацією Брюсового календаря настав рік Місяця. А весна в цей рік дуже холодна, особливо – її перша половина.

“До середини березня триматимуться сильні морози. У квітні – холодно і сиро, тільки в кінці місяця стане ясно і тепло. Травень – жаркий і посушливий, в середині – більше двох тижнів без опадів”, – зазначив Горбань.

 

Система Orphus Поделиться на fb