Ви тут:
Суспільство Україна 

Суддю з Криму засудили на 12 років за державну зраду

Суддю з Криму засудили на 12 років за державну зраду

За публічного обвинувачення Офісу Генерального прокурора Святошинський райсуд м. Києва в порядку спеціального судового провадження визнав винним суддю Красногвардійського районного суду АР Крим у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України), призначивши покарання – 12 років позбавлення волі.

Про це повідомили в Офісі Генпрокурора

В ході судового розгляду встановлено, що громадянин України – суддя вказаного суду у березні – листопаді 2014 року забезпечував становлення та зміцнення окупаційної влади РФ шляхом безпосередньої участі в утворенні та функціонуванні незаконно створених російських окупаційних органів на тимчасово окупованій території півострова Крим. Окрім того, він, будучи призначеним на посаду судді так званого «Красногвардійського районного суду Республіки Крим Російської Федерації», виконував функції представника окупаційної судової влади держави-агресора з метою недопущення контролю української влади на території АР Крим.

Таким чином, зазначена особа умисно надала допомогу РФ в проведенні підривної діяльності проти України на шкоду суверенітету та територіальній цілісності нашої держави.

“Загалом в процесі судового розгляду знаходяться понад 100 кримінальних проваджень за фактами державної зради суддів”,- повідомили в Офісі Генпрокурора.

Система Orphus