Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Старий Новий рік в стилі ретро та День селфі: заходи на Полтавщині з 13 по 19 січня

Старий Новий рік в стилі ретро та День селфі: заходи на Полтавщині з 13 по 19 січня

Департамент культури і туризму Полтавської ОДА анонсував заходи, що відбудуться на Полтавщині з 13 по 19 січня.

14 січня о 12.00 годині у Полтавському музеї авіації і космонавтики – Новорічний захід в стилі ретро «Старий Новий рік: у лещатах пам’яті» та презентація унікальних видань, новорічних листівок на космічну тематику з колекції Юрія Євгеновича Мелехова й Олексія Миколайовича Петренка, з демонстрацією ялинкових прикрас повоєнного періоду.

15 січня о 14.00 годині у Полтавській ОДА (каб. 333) – Засідання консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму облдержадміністрації.

15 січня в обласному методичному кабінеті навчальних закладів мистецтва та культури – Обласний конкурс “Герої сьогодення – очима дітей” учнів художніх шкіл, художніх відділень мистецьких шкіл (відбірковий тур) та обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!”, присвячений Шевченківським дням у номінаціях “Образотворче мистецтво” та “Декоративно-прикладне мистецтво” (відбірковий тур).

16 січня у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського та Національного музею-заповідника М.В.Гоголя у с. Гоголеве Шишацького району –  «День селфі у музеї» до Міжнародного дня селфі у музеях.

16 січня о 9.00 годині у Полтавській ОДА (каб. 333) – Засідання регіональної комісії з реабілітації у Полтавській області жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років.

18 січня о 14.00 годині в обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П.Котляревського – Воркшоп «7 кроків до успіху. Музика» (за участю американського музичного фолк/поп гурту «Дерік Нельсон та сім’я»).

Система Orphus