Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Стартувала всеукраїнська акція #ЖивіПисьменники

Стартувала всеукраїнська акція #ЖивіПисьменники

30 січня стартувала всеукраїнська акція #ЖивіПисьменники, спрямована на інтерактивне залучення учнів у процес вивчення української літератури. Організатори проєкту — Український інститут книги за підтримки Міністерства освіти і науки України та проєкт підтримки дитячого читання BaraBooka, повідомляє Буквоїд

Для учнів і вчителів початкової школи, бібліотекарів і батьків експерти з дитячого читання створили серію матеріалів для роботи з сучасною українською дитячою літературою. Їх можна використати у навчальному процесі та у позакласній роботі. Це відеоролики про українських дитячих письменників, які входять у оновлену шкільну програму, методички та презентації з розробками елементів уроку. 

Відео — це інтерв’ю із сучасними “живими” письменниками, які є актуальною й запитуваною частиною формування культурної ідентичності школярів. Вони презентують всю Україну від Луганщини до Закарпаття, пропонують сучасні сюжети, розповідають цікаві факти про творчість, читання, ігри зі словами. 

Щосереди на Youtube-каналі Інституту книги з’являтиметься нове відео #ЖивихПисьменників. Загалом у першому сезоні учні початкової школи зможуть познайомитись із 10-ма письменниками: Галиною Ткачук, Володимиром Рутківським,Мар’яною Савкою, Сашком Дерманським, Лесею Ворониною, Іваном Андрусяком, Галиною Малик, Григорієм Фальковичем, Танею Стус, Галиною Вдовиченко.

На Youtube-каналі Інституту книги вже опубліковано перше відео акції #ЖивіПисьменники: http://bit.ly/2vuczgl 

Фото: Читомо

Система Orphus