Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Стартує нова хвиля проєкту “Відкривай Україну”

Стартує нова хвиля проєкту “Відкривай Україну”

У лютому 2020 року стартує нова хвиля проєкту “Відкривай Україну”, повідомляють в Обласному молодіжному центрі.

“Відкривай Україну” – це комплесний проєкт із освітньою і конкурсною складовою. Географія проєкту охоплює всію Україну – учасниками можуть стати і школярі великих міст, і маленьких сіл. В проекті може взяти участь команда із 10 учнів 7-11 класів. В проекті діє формула “1 школа – 1 команда”.

Освітній проєкт «Відкривай Україну» навчає підлітків проявляти нестандартні для навчальних заходів таланти: організаторські навички гуртувати навколо себе команду, фандрайзерські, комунікаційні. Гейміфікована освітня пригода проходить на онлайн платформі та навчає школярів навичок ХХІ століття, таких як: робота в команді, комунікації, робота з ідеями, лідерство, проєктний менеджмент та ін.

Освітня частина проєкту складається з онлайн навчання учнів, вчителів через інтерактивну онлайн платформу, і офлайн навчання для регіональної команди, підлітків малих міст, команд-фіналістів та вчителів.

Нова хвиля проєкту стартує вже в лютому 2020 року, і перший етап – шкільний комунікаційний. Під час нього учні реєструються на онлайн-платформі (https://www.vidkruvai.com.ua/), формують команди, обирають менторів, досліджують проблематику свого населеного пункту та формують ідею проєкту, який презентують на рівні школи

Система Orphus