Ви тут:
Суспільство Україна 

SkyUp змінює правила перевезення багажу та тварин

SkyUp змінює правила перевезення багажу та тварин

З 16 січня українська авіакомпанія-лоукостер SkyUp Airlines змінює правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу.

Про це повідомляє Espreso.tv.

Зокрема, тарифи Standard та Flex передбачатимуть перевезення пасажиром однієї одиниці багажу вагою до 23 кг і сумою трьох вимірів не більше 158 см (до цього обмежень за сумою вимірів не було).

Також норма багажу для дитини до 2 років становить 10 кг і 115 см у сумі вимірів тільки для цих двох тарифів (раніше вона застосовувалася незалежно від тарифу).

Крім того, зміняться норми перевезення ручної поклажі. Її вага повинна становити до 7 кг, параметри — 55х40х20 см. Загальна вага додаткових предметів, крім їжі для дітей, не повинна перевищувати 3 кг і параметри 35х20х10 см.

А до ручної поклажі додали норму, що вага харчування для дитини не має перевищувати 5 кг і параметри 40х30х20 см.

Щодо спортивного спорядження, раніше воно лише мало обмеження у 300 см. Відтепер його перевозитимуть безкоштовно, якщо сумарна вага спорядження й одиниці зареєстрованого багажу не перевищує 23 кг.

У компанії також збільшили максимально можливу вагу перевезення в пасажирському салоні котів або собак (з усіма засобами перевезення) з 7 до 8 кг.

Вартість послуг, які надає авіакомпанія під час бронювання на сайті й при реєстрації в аеропорту буде різною. Єдина послуга, яку не можна оформити в аеропорту, — додаткова одиниця зареєстрованого багажу, до 32 кг. На сайті її вартість складе 40 євро.

“Вартість перевезення тварини в салоні також коштуватиме 40 євро при покупці на сайті авіакомпанії й 50 євро при купівлі в аеропорту. Вартість перевезення у багажному відділенні – 80 євро при купівлі на сайті та 100 євро — в аеропорту”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus