Ви тут:
Суспільство Україна 

Що робити з ялинкою після свят, – поради лісівників

Що робити з ялинкою після свят, – поради лісівників

Впродовж новорічно-різдвяних свят новорічна ялинка прикрашатиме оселю з іграшками та гірляндами, однак прийде момент, коли святкового дерева треба буде позбутися.

Про те, як можна утилізувати ялинку, поділилось інформацією на своїй сторінці у Фейсбук Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства.

– Мульча або компост
На щастя, дерево можна переробити на добриво і кинути його на компостну купу, якщо ви живете у власному будинку і маєте таку. Для мешканців міст слід пошукати пункти прийому дерев і передати їх до таких утилізаційних центрів.

– Декорація та озеленення саду
Навіть зрубане дерево може принести користь. Так, стовбур дерева можна розпиляти і використати для вирівнювання та декорації клумб або доріжок. Гілки ялинок та сосен добре захищають від снігу та морозу, а тому ними можна прикрити рослини, які залишилися зимувати на вулиці.

Освіжувач для дому
Гілки ялинок та сосен ще довго зберігають свій аромат, а тому їхні голочки можна розкласти у невеличкі торбинки чи ємності з водою по всій оселі. Так святковий запах хвої зберігатиметься з вами навіть після того, як ви приберете ялинку

Читайте також: Ялинками, які викидатимуть полтавці, опалюватимуть комунальне підприємство

Система Orphus Поделиться на fb