Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Самоврядування очима дітей”: у Полтаві нагородили переможців обласного конкурсу малюнків

“Самоврядування очима дітей”: у Полтаві нагородили переможців обласного конкурсу малюнків

У Полтавській обласній раді нагородили переможців обласного конкурсу образотворчого мистецтва серед дітей шкільного віку Полтавської області “Самоврядування очима дітей”.

Конкурс, заснований три роки тому Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування, відбувався у трьох вікових категоріях — 6-9 років, 10-12 та 13-17 років.

Свої роботи подали близько 200 учасників. Робоча група відібрала тридцять шість робіт, із яких завдяки результатам онлайн-голосування визначили 9 переможців.

Переможців привітав голова Полтавської облради Олександр Біленький.

“Було цікаво, як діти сприймають місцеве самоврядування, хто для них сільський голова, голова обласної ради тощо. Я бачу, що їхнє бачення — це майбутнє нашої України, бо вони будуть брати участь у місцевому самоврядуванні, коли стануть дорослими. Це не простий конкурс, це не пейзаж чи портрет, це щось абстрактне, і ви за це взялися і виклали у своєрідному форматі”, – зазначив він.

Серед дітей І вікової категорії переможцями стали Віталій Гипик (1 місце, Малоперещепинська сільська рада), Софія Нечитайло (2 місце, Великобагачанська райрада) та Ангеліна Козаченко (3 місце, Засульська ОТГ).

ІІ вікова категорія: Катерина Безпалько (1 місце, Семенівська районна рада), Анастасія Дахно (2 місце, Зіньківська районна рада) та Анюта Гречишина (3 місце, Новосанжарська районна рада).

 

ІІІ вікова категорія: Олена Кремень (1 місце, Кобеляцька районна рада), Катерина Шовкун (2 місце, м. Полтава) і Олег Зарудний (3 місце, Зіньківська районна рада).

Переможці отримали дипломи, набори для творчості та солодощі.

Система Orphus