Ви тут:
децентралізація Оголошення Суспільство Україна 

Розпочався конкурсний відбір інвестиційних програм та проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок ДФРР у 2021 році

Розпочався конкурсний відбір інвестиційних програм та проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок ДФРР у 2021 році

Оголошено попередній конкурсний відбір інвестиційних програм (проєктів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у 2021 році.

До подання проєктів ЗАПРОШУЮТЬСЯ:
 – місцеві органи виконавчої влади та
 – органи місцевого самоврядування області.

Інвестиційні проєкти мають відповідати щонайменше одній з таких УМОВ:
– відповідність пріоритетам, визначеним у проєкті Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2027 року, Стратегії розвитку Полтавської області на 2021 – 2027 роки та планів заходів з їх реалізації, в тому числі щодо розвитку спортивної інфраструктури, енергоефективності державних і комунальних навчальних та медичних закладів;
– впровадження інвестиційних програм і проєктів як проєктів співробітництва територіальних громад;
 – проєкти на підтримку добровільно об’єднаних територіальних громад.

Крім зазначених умов, проєкти повинні відповідати наступним КРИТЕРІЯМ:
– загальна кошторисна вартість проєктів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) понад 5000 тис. гривень, а для інших проєктів – понад 1000 тис. гривень;
 – співфінансування з місцевих бюджетів на рівні не менше 10 відсотків щороку;
 – для інвестиційних програм і проєктів, які передбачають будівництво, -наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проєктної документації;
 – календарний план реалізації становить від одного до трьох років;
 – спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Також організатори наголошують на необхідності врахування в проєктах, що передбачають здійснення будівельних робіт, заходів спрямованих на забезпечення безперешкодного доступу до об’єктів осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення.

Форма інвестиційної програми (проєкту) регіонального розвитку та перелік документів, які подаються для участі у конкурсному відборі затверджені наказом Мінрегіону від 24.04.2015 № 80 (зі змінами).

ДЕДЛАЙН подачі інвестиційних проєктів з повним пакетом документів за підписом керівника заявника в паперовому та в електронному вигляді – 01 березня 2020 року.

Прийом документів здійснює Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації (телефон для довідок: (0532) 56-17-81, (0532) 60-44-05; e-mail: gue.reform@adm-pl.gov.ua.).

Система Orphus