Ви тут:
Спорт Суспільство 

Розпочалися ІІІ Юнацькі Олімпійські ігри

Розпочалися ІІІ Юнацькі Олімпійські ігри

ІІІ зимові Юнацькі Олімпійські ігри 2020 року розпочалися з церемонії відкриття на Vaudoise Arena в Лозанні.

Як розповіли у НОК України, церемонія була сповнена приємних сюрпризів та несподіванок, адже 8 тисяч глядачів змогли сповна насолодитися цікавими історіями, які підкреслювали олімпійський дух на тему «Домівка».

Учасників традиційного параду спортсменів, а саме представників та прапороносців 79 Національних олімпійських комітетів, на спортивній арені зустріли гучними аплодисментами. Протягом концертної програми на великому екрані арени з’являлися відеокадри із церемонії відкриття, яка йшла паралельно у Санкт-Моріці.

Відзначимо, окрім спортивної складової захід ознайомив гостей із швейцарською культурою та традиціями, а також об’єднав новаторські та творчі підходи країни-господаря Юнацьких Олімпійських ігор-2020.

Традиційно церемонія відкриття ознаменувалася підняттям олімпійського прапору, клятвами спортсменів, тренерів та суддів й запаленням олімпійського вогню.

Вже завтра свою змагальну програму розпочинають наші представники гірськолижного спорту, фігурного катання, хокею 3х3.

III зимові Юнацькі Олімпійські ігри (III Winter Youth Olympic Games або 2020 Winter Youth Olympics) — зимові Юнацькі Олімпійські ігри для спортсменів віком від 15 до 18 років, які пройдуть з 09 по 22 січня 2020 року в місті Лозанна (Швейцарія)

Система Orphus