Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Розпочалась реєстрація на першу Всеукраїнську онлайн-конференцію “Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020”

Розпочалась реєстрація на першу Всеукраїнську онлайн-конференцію “Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020”

Громадська рада при Міністерстві юстиції України запрошує громадян України, представників юридичної спільноти, керівників та власників підприємств Полтавської області взяти участь у першій Всеукраїнській онлайн-конференції: «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020», яку проведуть з 3 по 7 лютого 2020.

Проведення такого заходу обумовлено введенням із 21 жовтня 2019 року в дію нового Кодексу України з процедур банкрутства, яким суттєво змінено порядок проведення процедур банкрутства українських підприємств і введено інститут банкрутства фізичних осіб.

Під час онлайн-марафону громадяни України дізнаються, як на підставі закону провести реструктуризацію власних боргів, зокрема, перед банками та мікрофінансовими установами. А керівники та власники підприємств ознайомляться з процедурою банкрутства субсидіарної відповідальності перед кредиторами, новими особливостями процедур банкрутства та розширенням прав арбітражних керуючих і кредиторів у процедурах фінансової реструктуризації та банкрутства підприємств.

Безкоштовно. Онлайн, зі свого робочого чи домашнього комп’ютера, з будь якого міста світу.

Інформація щодо спікерів, змісту програми Всеукраїнського онлайн- марафону та реєстраційної форми для участі у заході оприлюднена сайті конференції за адресою: https://marafon2020.bankrutstvo.online/?utm_source=oda

Система Orphus Поделиться на fb