Ви тут:
Спорт Суспільство 

Роберт Кубица у останній момент залишився у “Формулі-1”

Роберт Кубица у останній момент залишився у “Формулі-1”

У останній момент відомий поляк таки підписав контракт з Alfa Romeo.

Як повідомляє sport.ua, досвідчений польський гонщик буде резервним пілотом команди в сезоні-2020. Основний парою пілотів залишаються Кімі Райкконен і Антоніо Джовінаццо.
Кубіца прийшов до Альфа Ромео разом з польською компанією PKN Orlen, яка стала спонсором команди. У 2020 році команда буде називатися Alfa Romeo Racing ORLEN.

Сезон-2019 Кубіца провів в “Вільямсі”.

6 лютого 2011 року перед початком сезону “Формули-1” Кубіца, беручи участь в Ралі Ронді ді Андора (Італія), потрапив в аварію за кермом Škoda Fabia Super 2000. На 5-му кілометрі спецділянки машину Кубіци занесло; вона зіткнулася з рейкою безпеки і поплила вздовж нього. На черговому стику рейок безпеки наступний рейок, від’єднати, пробив автомобіль і опинився в салоні, заподіявши тяжкі травми пілотові. Роберт Кубіца отримав численні переломи правої руки, кисті та ноги. Спочатку були побоювання, що руку доведеться ампутувати. Італійський хірург з госпіталю в П’єтра-Лігуре, що оперував Кубіцу, після 7-годинної операції повідомив, що на відновлення функціональності правої руки в кращому випадку піде рік. Ніч після операції Роберт провів в штучній комі.

Дирекція госпіталю Santa Corona виставила рахунок на 100 тисяч євро за лікування Роберта Кубіци після лютневої аварії на ралійної трасі. Роберт знаходився в лікарні 76 днів і переніс чотири складні операції, всі витрати оплатила страхова компанії.

Система Orphus