Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ректора полтавського вишу нагородили медаллю Івана Мазепи

Ректора полтавського вишу нагородили медаллю Івана Мазепи

Ректора Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, доктора філологічних наук, професора Миколу Степаненка нагородили почесною нагородою Міжнародної літературно-мистецької Академії України – міжнародною патріотичною медаллю Івана Мазепи за 2020 р. – за визначну освітньо-наукову діяльність на благо України.

Серед нагороджених також письменниця Світлана Талан (Луганська обл.) – за багаторічну просвітницьку та волонтерську діяльність, популяризацію української літератури; письменник Анатолій Пономаренко (м. Одеса) – за книгу «Прапор Перемоги. Ігри для дорослих»; літературознавець, доцент, кандидат філологічних наук, завідувач кафедри українознавства Запорізького національного університету Ольга Стадніченко (м. Запоріжжя); чеський перекладач, публіцист Томаш Вашут (Чехія, Угорщина) – за власний доробок і популяризацію української літератури в Чехії, Румунії та Угорщині; український художник, графік, мистецтвознавець, поет, перекладач Святослав Гординський (США) (посмертно) – за визначний внесок в українську літературу.

Міжнародна патріотична медаль Івана Мазепи заснована в 2016 році Міжнародною літературно-мистецькою Академією України для відзначення письменників, митців, науковців, перекладачів, журналістів, громадських діячів, меценатів з України та зарубіжжя за визначну патріотичну діяльність, спрямовану на підтримку незалежності нашої держави, активну пропаганду української культури, літератури, мистецтва, книговидання, видатних діячів України у світі.

Система Orphus