Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Реконструкція фасаду, новий дах і автономне опалення: ІІІ міська клінічна лікарня готується до чергового етапу медреформи

Реконструкція фасаду, новий дах і автономне опалення: ІІІ міська клінічна лікарня готується до чергового етапу медреформи

У КП «ІІІ міська клінічна лікарня ПМР» готуються до впровадження чергового етапу медичної допомоги на вторинному рівні, що запланована на квітень 2020 року.

Як розповів директор КП Анатолій Рудич, лікарня серед 56 лікарень Полтавської області на 11 місці за рейтингом. Має унікальне травматологічне відділення, в якому виконують як екстрені, так і планові операції. У медзакладі також проводять лапероскопічні операції, повідомляють у міській раді.

У лікарні встановили новий ліфт для зручного підйому на поверхи людей на візках. Крім, цього лікарня має поліклініку на 780 відвідувань у зміну та стаціонар на 170 ліжок.

Коштом бюджету міста у 2019 році у закладі провели реконструкцію фасаду лікарні, зробили новий дах і автономне опалення.

– 2020 року ми спрямовуємо 131, 5 млн грн з міського бюджету Полтави на закупівлю медичного обладнання. Це дасть нам можливість заключати договори з НСЗУ, – наголосила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Нестуля.

Система Orphus Поделиться на fb