Ви тут:
Суспільство Україна 

Разумков пояснив, коли відкриється ринок землі

Разумков пояснив, коли відкриється ринок землі

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков повідомив, що в законопроекті про ринок землі є багато невирішених питань, але він надійде до парламенту, коли буде готовий. І після цього ринок запрацює не відразу.

Про це він повідомив ввечері у п’ятницю, 17 січня, в інтерв’ю одному з українських телеканалів, передає Еспресо.TV.

Разумков додав, що рішення ухвалить Верховна Рада більшістю голосів.

За його словами, ключові питання були враховані.

“Я кажу про обмеження для іноземців, фактично, заборона продавати землю іноземцям, на сьогодні, і компаніям, у яких є власником або кінцевим бенефіціаром іноземці – також заборонено до референдуму. Дуже сильно знижений показник фактично продажу землі в одні руки. І сьогодні, дискусія “більше-менше”, але, на сьогодні, це 10 тис.га”, – сказав він.

При цьому Разумков наголосив, що ухвалення закону про ринок землі не означає, що він відкриється відразу, тому що багато аспектів потрібно привести до відповідних норм.

“Це і реєстри, і антирейдерська система, це і нормальні карти, в повному обсязі відображають – де, що, як і кому належить, це створення Державного банку землі, це створення і отримання дешевих кредитів. Багато роботи, яку необхідно виконати на цьому проміжку, і тільки після цього, дійсно, відкриється ринок”, – сказав він.

Система Orphus