Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пирятинські та миргородські поліцейські провели для школярів правові заняття

Пирятинські та миргородські поліцейські провели для школярів правові заняття

Інспектор з ювенальної превенції Пирятинського відділення поліції Марина Грицай спілкувалася на правову тематику з учнями Олександрівської загальноосвітньої школи.

Про це повідомляє ГУ НП в Полтавській області.

Поліцейська розповіла школярам про необхідність дотримання чинного законодавства, про дії, що можуть розцінюватися, як адміністративні та кримінальні правопорушення та про відповідальність за їх вчинення.

Марина Грицай обговорила з учнями негативні наслідки вживання спиртних напоїв, наркотиків та паління в юному віці. Окрім того, детально обсудили тему домашнього насильства в сім’ї, звернули увагу учнів на їх поведінку у школі, важливість відвідування занять та недопущення пропусків уроків без поважних причин.

 

Поліцейська також обговорила зі школярами тему інтернет-ігор та зазначила, що альтернативою комп’ютерних ігор є настільні ігри.

Тож, на завершення зустрічі Марина Грицай приєдналася до проведення четвертого чемпіонату з настільних ігор, який відбувся в Олександрівському сільському будинку культури.

Ювенальна поліцейська Миргорода Яніна Захода зустрілася з учнями Миргородської школи № 3 та провела бесіду на тему: “Мій вибір – життя без наркотиків”.

Інспектор обговорила з підлітками питання про шкідливий вплив заборонених речовин на організм людини, адміністративну і кримінальну відповідальність та пов’язані із ними злочини.

“Насамкінець Яніна Захода порадила школярам як організовувати своє дозвілля та закликала до здорового способу життя”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus