Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пирятинські рятувальники провели навчання з ліквідації умовної пожежі на території психоневрологічного будинку-інтернату

Пирятинські рятувальники провели навчання з ліквідації умовної пожежі на території психоневрологічного будинку-інтернату

Бути готовими протистояти будь-яким загрозам рятувальникам допомагають постійні тренування та відпрацювання взаємодії між всіма екстреними службами, які дбають про безпеку громадян та захищають територію України. Тож, фахівці ДСНС регулярно беруть участь у командно-штабних, тактико-спеціальних навчаннях та тренуваннях, в ході яких відпрацьовуються заходи під час ліквідації різного роду надзвичайних подій.

Як повідомили в ГУ ДСНС в Полтавській області, рятувальники провели тактико-спеціальні навчання в Пирятинському психоневрологічному будинку-інтернаті.

Згідно тактичного задуму, пожежа сталася в одному з приміщень корпусу №2. Персонал закладу відразу приступив до евакуації підлеглих. Вогнеборці, які прибули на виклик, провели розвідку та гасіння умовної пожежі. Завдяки злагодженим діям рятувальників умовну надзвичайну ситуацію було швидко ліквідовано.

Варто додати, що дані навчання є основною і найбільш ефективною формою всебічної підготовки, вдосконалення знань, вмінь та навичок формувань і персоналу закладів у сфері захисту від надзвичайних ситуацій, зокрема і пожеж.

Система Orphus Поделиться на fb