Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пирятинська ОТГ отримала „соціальне таксі“

Пирятинська ОТГ отримала „соціальне таксі“

2 січня Пирятинська міська об’єднана територіальна громада відповідно до наказу Міністерства соціальної політики від 11 листопада 2019 року № 1624 „Про забезпечення спеціально обладнаним автомобілем для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату“ одна з 24 відібраних громад, яка отримала спеціально обладнаний автомобіль PEUGEOT BOXER, придбаний за рахунок коштів Державного бюджету в 2019 році.

Спеціальне авто вартістю 1,2 млн. грн., призначене для транспортування двох людей у візках та чотирьох супроводжуючих осіб, укомплектоване зручним у користуванні пасажирським підйомником, який керується дистанційним пультом. Про це повідомили у Пирятинській міськраді.

Основні технічні параметри технічного засобу відповідають Директивам Безпеки ЄС.

Пирятинська міська ОТГ тепер матиме власне „соціальне таксі“, яке дозволить людям, які мають обмеження здатності до пересування, забезпечити можливість доступу до інфраструктури.

Впровадження даної послуги є вкрай важливим моментом для усунення бар’єрів у життєдіяльності окремих верств пирятинців – дорослих осіб та дітей з інвалідністю, особливо людей на візках, у реалізації їх прав і свобод щодо транспортної доступності.

Система Orphus Поделиться на fb