Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прикордонники не впустили до України російських акторів, які мали виступати у Полтаві

Прикордонники не впустили до України російських акторів, які мали виступати у Полтаві

19 січня співробітники Державної прикордонної служби не впустили на територію України російських акторів Марата Башарова, Сергія Колеснікова та Ларису Удовиченко.

Група акторів із Російської Федерації не пройшла прикордонний контроль в аеропорту Запоріжжя, куди вони прибули рейсом із Варшави. Один із них незаконно відвідував окупований Крим, інші не змогли пояснити, навіщо прилетіли в Україну, передає Еспресо.TV з посиланням на Держприкордонслужбу.

Прізвища акторів у відомстві не називають, однак за інформацією ЗМІ йдеться саме про Башарова (дійсно відвідував анексований Крим), а також про Колеснікова та Удовиченко.

“Під час оформлення стосовно одного з іноземців спрацювала база даних щодо вивчення додаткових обставин перетину ним державного кордону. Як встановили співробітники Держприкордонслужби, громадянин Росії незаконно відвідував окуповану його країною територію Криму”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Полтавці вимагають заборониити виступ російських артистів в обласному центрі

Цьому росіянину прикордонники відмовили у відвідуванні країни та поінформували про заборону в’їзду в Україну. Інші ж “не змогли пояснити доцільності та мети свого перебування в Україні”.

Нагадаємо, показ вистави за участі російських акторів Марата Башарова та Сергія Колеснікова мав відбутися у Полатві 26 січня. Ряд активістів, зокрема депутат міськради Юліан Матвійчук звернулися до СБУ з вимогою заборонити виступ.

Система Orphus