Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Про податкову соціальну пільгу для працівника, який працює неповний робочий день розповіли у ГУ ДПС Полтавщини

Про податкову соціальну пільгу для працівника, який працює неповний робочий день розповіли у ГУ ДПС Полтавщини

Відповідно до п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами і доповненнями платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інших прирівняних до неї відповідно до законодавства виплат, компенсацій та винагород), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень.

У 2020 році розмір заробітної плати, що дає право на податкову соціальну пільгу, становить – 2940 грн (прожитковий мінімум на працездатну особу у розмірі 2102 грн х 1,4). Про це повідомляють у ГУ ДПС в Полтавській області.

Тобто, фізична особа, яка працює неповний робочий день, має право на податкову соціальну пільгу за умови якщо розмір її заробітної плати не перевищує граничного розміру для отримання податкової соціальної пільги.

Система Orphus