Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Почесний президент “Ворскли”, якого розшукують правоохоронці, пообіцяв вивести клуб на новий рівень

Почесний президент “Ворскли”, якого розшукують правоохоронці, пообіцяв вивести клуб на новий рівень

Костянтин Жеваго вважає, що команда зможе пройти будь-які перешкоди.

Про це йдеться у привітання підприємця, яке опублікували на офіційному сайту “Ворскли”.

“Обіцяю, зроблю все від мене залежне, щоб примножити традиції “Ворскли”, і вивести її на якісно новий рівень. Переконаний, на шляху до мети ми разом подолаємо будь-які перешкоди”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, слідчий суддя задовольнив клопотання прокуратури щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою колишньому народному депутату, бізнесмену Костянтину Жеваго.

Про це повідомляє пресслужба Генпрокуратури.

“У зв’язку із систематичною неявкою до органу досудового розслідування його оголошено у міжнародний розшук та слідчим суддею надано дозвіл на його затримання”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ця ухвала суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою є підставою для затримання підозрюваного за межами України та видачі компетентним органам України.

Костянтин Жеваго визнаний журналом Forbes наймолодшим мільярдером в Європі, який зробив свій статок сам. Його банк «Фінанси і Кредит» входив до TOP-10 найбільших українських банків з сотнями філій по Україні (ліквідований під кінець 2015 року). Він контролював розвинені і успішні підприємства в гірничорудній і металургійній галузях, суднобудуванні та машинобудуванні, у виробництві великовантажних автомобілів, фармакології та харчопромі в Україні, а також в країнах Західної Європи та Середньої Азії. Володіє футбольною командою Прем’єр ліги України «Ворскла» (Полтава).

Система Orphus Поделиться на fb