Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Пресконференція з нагоди відкриття Центру захисту бізнесу й інвестицій у Полтаві

21 січня  об 11:00 в прес-центрі ОКІА “Новини Полтавщини” ( м. Полтава, вул. Соборності, 45, км.517) відбудеться пресконференція з нагоди відкриття Центру захисту бізнесу й інвестицій у Полтаві.

Учасники пресконференції:

Дмитро Нальотов – народний депутат України 9-го скликання.

Олександр Лемешко – директор Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кандидат юридичних наук.

Центр захисту бізнесу й інвестицій створюється задля зменшення ризиків, з якими зіштовхується бізнес, і збільшення інвестиційного потенціалу у Полтаві. Під час конференції спікери розкажуть про передумови відкриття Центру і якою буде його подальша діяльність.

Темами для обговорення будуть важливі питання юридичної безпеки бізнесу та створення умов у Полтаві для залучення інвесторів. Говоритимуть про нестабільність змін у законодавстві, що стосуються підприємців, недобросовісну конкуренцію, рівень розвитку інфраструктури, інвестиційний клімат міста тощо. А також про державне регулювання бізнесу та інвестиційних процесів і про співпрацю з інвесторами, що сприятиме залученню капіталу.

Запорука збільшення інвестиційного потенціалу міста – це юридично чесний та успішний бізнес, на захист якого і працюватиме Центр.

Система Orphus