Поразка на останній секунді: збірна України з гандболу невдало стартувала на Євро-2020

“Жовто-блакитні” поступилася македонцям в один м’яч, який у свою чергу був реалізований на останній секунді зустрічі.

Як повідомляє sport.ua, Північна Македонія – фаворит нашої групи. Проте, українці зуміли дали бій. Хлопці билися на рівних з більш майстерними суперниками.

Програли перший тайм – 10:13. У другому «притиснули» суперників. І буквально за хвилину до фінальної сирени рахунок був рівний, так що македонцям довелося йти ва-банк.

Досвід позначився наприкінці зустрічі: суперники заробили більшість та реалізували його за секунду до закінчення матчу. У підсумку 26:25 на користь Північної Македонії.