Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Понад 7 млрд грн ПДФО надійшло до місцевого бюджету Полтавщини впродовж минулого року

Понад 7 млрд грн ПДФО надійшло до місцевого бюджету Полтавщини впродовж минулого року

А саме, як повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області, за 2019 рік забезпечено надходження податку на доходи з фізичних осіб до місцевого бюджету в сумі 7 млрд 33,4 млн грн, що на 984,7 млн грн, або на 16,3% більше, ніж у 2018 році.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Для збільшення надходжень податку податківці області є у складі робочих груп з координації роботи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення створених при міських та районних державних адміністраціях. Крім того, фахівці ГУ ДПС в області постійно проводять індивідуально – роз’яснювальну роботу з керівниками підприємств, які виплачують заробітну плату найманим працівникам у розмірі нижчому за законодавчо встановлений рівень, а також з’ясовують причини виплати низької заробітної плати.

Так, протягом 2019 року за результатами проведення такої роботи, підвищили розмір виплати заробітної плати 1081 підприємство області, до бюджету додатково надійшло 1 млн 321,6 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 1 млн 499,1 тис. грн єдиного внеску.

Вказана робота проводиться і з фізичними особами – підприємцями, за результатом якої 720 ФОП підвищили розмір виплати заробітної плати. Від даної категорії платників до бюджету додатково надійшло 683,5 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 804,2 тис. грн єдиного внеску.

Всього у 2019 році за результатами проведених документальних перевірок порушення податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам встановлені по 39 суб’єктах господарювання. Додатково донараховано податку на доходи фізичних осіб у сумі 8 млн 687 тис. грн, єдиного внеску у сумі 14 млн 614,6 тис. грн та військового збору у сумі 497,4 тис. грн.

Крім того, завдяки вжитим податковою службою області заходам суб’єктами господарювання додатково оформлено трудові відносини з 1015 працівниками, що забезпечило додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб в сумі 762,4 тис. грн, єдиного внеску в сумі 931,8 тис. грн та військового збору в сумі 63,5 тис. грн. До державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності додатково залучено 27 осіб.

Система Orphus