Ви тут:
Суспільство 

Понад 4 млрд грн ПДВ сплатили до Державного бюджету платники Полтавщини

Понад 4 млрд грн ПДВ сплатили до Державного бюджету платники Полтавщини

Як повідомили в управлінні податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДПС у Полтавській області, станом на 1 січня забезпечено надходження податку на додану вартість до Державного бюджету в сумі 4 млрд 87,4 млн грн, що на 861,01 млн грн більше надходжень за відповідний період 2018 року без урахування надходжень по суб’єктам господарювання, які перейшли на облік в Офіс великих платників податків.

У 2019 році найбільші суми ПДВ до бюджету спрямували платники, які зареєстровані в м. Полтаві – 1 млрд 226 млн грн. Від суб’єктів господарської діяльності – юридичних і фізичних осіб м. Кременчук, м. Горішні Плавні, Глобинського, Кобеляцького та Козельшинського районів надійшло більш ніж 1 млрд 74,4 млн грн; Лубенського, Хорольського, Пирятинського, Оржицького, Гребінківського та Семенівського районів – 526,8 млн грн; Полтавського, Диканського, Новосанжарського, Решетилівського районів – 411,4 млн грн; Миргородського, Великобагачанського, Шишацького районів – 385,9 млн гривень.

Підприємства Гадяцького, Зіньківського, Котелевського та Лохвицького районів забезпечили надходження податку в сумі 276,4 млн грн, Карлівського, Машівського та Чутівського – 186,5 млн гривень.

За минулий рік 143 юридичним особам – платникам області відшкодовано ПДВ на розрахунковий рахунок у банку в розмірі 782,7 млн гривень.

Головне управління ДПС у Полтавській області

Система Orphus